GeoAzymuty 2013


W ramach tegorocznego studenckiego plebiscytu GeoAzymuty każdy może zagłosować na osoby nominowane w kategorii Azymut Publiczności. Można to zrealizować przy pomocy portalu Geoforum.pl
Dlaczego o tym piszę ? Wśród wielu godnych tej nagrody ludzi, można znaleźć także Rafała Kocierza, głównego pomysłodawcę i twórcę modułu C-Geo Wyrównanie osnowy 3D/GNSS.
Ja na niego zagłosowałem, a jeśli Wy także chcecie to zrobić, to skorzystajcie z formularza znajdującego się tutaj.
A jeśli zagłosujecie na kogo innego to też pięknie, najważniejsze żeby ten plebiscyt żył, a przyznawane nagrody cieszyły się uznaniem. Gdybym miał drugi głos, to wskazałbym ekipę z  Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu – prof. dr hab. inż. Andrzej Borkowski i dr inż. Grzegorz Jóźków za artykuł „Ocena dokładności modelu 3D zbudowanego na podstawie danych skaningu laserowego”. Po świecie krąży mnóstwo materiałów marketingowych opisujących jak przecudną sprawą jest skaning laserowy, natomiast porządnie udokumentowanych artykułów (szczególnie autorów polskich) nie ma zbyt wiele. Artykułu jeszcze nie czytałem ale przeczuwam, że prof. Borkowski nie firmuje swoim nazwiskiem ,,lipy”.

Reklamy

Jedna uwaga do wpisu “GeoAzymuty 2013

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.