Warsztaty Javy dla wierzących programistów…


http://sdcmuseum.pl/programowanie.php

 

Ech jak wspaniale wzmacnia się wiara w narodzie ! Jesteś wierzącym programistą ? No to bierz Pismo i zasuwaj na warsztaty ! Co jest potrzebne ? Pismo Święte, własny laptop (tak tak, w tej kolejności). Poniżej dopisek, że ,,Zazwyczaj wystarczy mieć jakiś stary laptop (nawet 500Mb RAM,WinXP).”
Czy aby na pewno ? Kurs dotyczy Javy i ,,Możesz edytować te programy w innych zaawansowanych środowiskach IDE tak jak Eclipse i Netbeans.” I Eclipse pójdzie na 500 MB RAMU ? Czy też może wtedy prowadzący powie – ojej, nie działa, no to trudno, teraz weźcie Pismo i pomodlimy się ?
Czekam na warsztaty Javy dla luteran, warsztaty Javy dla kalwinów, warsztaty Javy dla żydów, warsztaty Javy dla muzułm… ooops chyba przesadziłem 🙂
Drodzy wierzący rodacy, pogięło Was już zupełnie. Sami wpędzacie się w getta. Zapominacie tylko, że z getta bardzo często wychodzi się via transport i obóz – przez komin. Do tego zmierzacie ?

 

 

Reklamy

2 uwagi do wpisu “Warsztaty Javy dla wierzących programistów…

  1. Dodać jeszcze trzeba że to warsztaty dla młodzieży… męskiej. Dla młodzieży żeńskiej SDC pewnie przygotowało warsztaty z szydełkowania i haftu.

    • Oj tak, też na to zwróciłem uwagę ale już nie chciałem się mocniej wyzłośliwiać 🙂 Najprawdopodobniej oni uważają, że kobiety są szczęśliwsze nie zajmując się programowaniem tylko dziećmi, kuchnią i kościółkiem…

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.