O mnie


Jestem geodetą uprawnionym i fotogrametrą, a w ostatnich latach zajmuję się głównie rozwojem oprogramowania dla geodetów i branż pokrewnych oraz opracowaniami numerycznymi.

Moje zmęczenie Facebookiem i innymi portalami społecznościowymi osiągnęło na tyle wysoki poziom, że wreszcie dojrzałem do założenia własnego bloga. Zamierzam pisać o sprawach zawodowych, którymi zajmuję się, zajmowałem lub chciałbym się zajmować. Oznacza to geodezję, fotogrametrię naziemną, skaning laserowy, GIS i przydatność Linuksa do uprawiania tych dyscyplin.

I jeszcze coś – nazywam się Małańczuk, Jacek Małańczuk. A logis to nazwa skrócona pod którą kiedyś prowadziłem działalność gospodarczą i czuję się do niej przywiązany.

Reklamy

Jedna uwaga do wpisu “O mnie

  1. Przeczytałem właśnie ten wpis ,,O mnie” i zdałem sobie sprawę, że był on szczery i prawdziwy ale już nie jest taki do końca aktualny. Mianowicie w tamtym momencie Facebook tak mnie zmęczył, że go porzuciłem i zamroziłem konto. Niestety, fb to gówno, nie zmieniam zdania ale niestety gówno lubiane, oczekiwane, ładowane kolejnymi porcjami gówna bardzo ochoczo i niestety, nadające się do marketingu. Bo akurat dalej wszyscy tam zaglądają. No więc z bólem kręgosłupa i pieczeniem odbytu, nadal tam też będę pisywał.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.